Kbk market Yaşında Balon Seti-Doğum Günü Harf Balon Seti

Fiyat : ₺28,99(KDV Dahil)

Yazdırmak istediğiniz isim kaç harfli ise isim kaç harf seçeneğinden seçebilirsiniz. Ardından yazmak istediğiniz ismi ve rengi aşağıdaki kutucuk içerisine yazarak bize siparişinizi iletmiş olursunuz. Gümüş renklerde gümüş-fuşya kombin veya gümüş-mavi kombin olarak belirtmeniz gerekmektedir. 

Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.

Kbkmarket Doğum Günü Harf Balon Seti
Ürünümüz hakkında öncelikle bilmeniz gereken 1. sınıf kalitede ithal üründür. 1. Sınıf denilmesinin sebebi imal edilen folyonun sağlığa herhangi bir zararının olmamasıdır.
BU ÜRÜN İÇERİSİNE ÖZEL KAMPANYA!
Yaşında balon setinin yanında, balon pipeti hediyedir.

Ürün Paket İçeriği
- Seçeceğiniz yaşa göre rakam
-7 Adet Yıldız Balon (25 cm)
-10 Adet Küçük Yıldız Balon (15 cm)
-YAŞINDA yazısı( Her Bir Harf 16'inç 40 Cm'dir)
- 1 Adet Pipet
-Helyum gazı uyumlu değildir.
-Balonlar inik halde gönderilir. Balonların alt kısmındaki sibop bölümünden pipet yardımıyla şişirebilirsiniz veya nefesinizi ve kendinizi yormamak için mağazamızın diğer ürünlerine tıklayarak balon pompası satın alabilirsiniz. 
-Mağazamızın diğer ürünlerine tıklayarak pasta mumu, konfeti, lateks balon vb. tüm parti organizasyonu ürünlerine ulaşabilirsiniz.
SATIN ALMA İŞLEMİ:
- Ürün hakkında yazmak istediğiniz isim, renk ve yaşı üründe yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz yazısının altındaki kutucuğa yazmanız yeterlidir.

KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER :) 
ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafta Kullanılan İsim ve İsimlerin Yanındaki 2 Yıldız Dahil Değildir.

Mağazamızın Diğer Ürünlerine Tıklayarak İhtiyacınız Olan Tüm Ürünlere Ulaşabilirsiniz! 

Balon pompası, folyo harf balonlar, konfeti, temalı folyo harf balon setleri, kalpli balonlar, lateks balonlar gibi tüm ihtiyaçlarınız mağamazıda! Üstelik hepsini tek kargo paketinde gönderiyoruz!

Aklınıza takılan hertürlü konu,soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak için lütfen mesaj atınız. Hafta içi saat 10:00-19:00 arası en geç 10 dakika içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

MAĞAZAMIZ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Hafta içi saat 15:00'e kadar satın almış olduğunuz ürünler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ancak Türkiye'nin çoğu ertesi gün teslimat yapılır.

AW-794209586