KBK Market Hakkında

Türkiye'nin en büyük parti malzemecisi, yıllardır hizmet verdiği perakende ve toptan sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. KBK Ticaret (KBK Market) olarak kbkmarket.com ve kbktoptan.com mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sitemizde bulunan 1 milyondan fazla üyelerimizin sevgisini kazandığımız gibi, her gün yenilenen parti ve doğumgünü ürün seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz. 

Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden KBK Market, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. kbkmarket.com, parti ürünleri kavramını ve hızlı değişen kutlama akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur. 

Kalite Garantisi

kbkmarket.com'da satılan tüm ürünler ithal üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 

Güvenli Alışveriş

kbkmarket.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. kbkmarket.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

kbkmarket.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR