KBK Market İyiki Doğdun Folyo Harf Balon Seti- Yıldızlar Dahil

Fiyat : ₺33,99(KDV Dahil)

Yazdırmak istediğiniz isim kaç harfli ise isim kaç harf seçeneğinden seçebilirsiniz. Ardından yazmak istediğiniz ismi ve rengi aşağıdaki kutucuk içerisine yazarak bize siparişinizi iletmiş olursunuz. Gümüş renklerde gümüş-fuşya kombin veya gümüş-mavi kombin olarak belirtmeniz gerekmektedir. 

Ürününüzde yer almasını istediğiniz kişiselleştirme notunuz.

Kbkmarket Doğum Günü Harf Balon Seti
Ürünümüz hakkında öncelikle bilmeniz gereken 1. sınıf kalitede ithal üründür. 1. Sınıf denilmesinin sebebi imal edilen folyonun sağlığa herhangi bir zararının olmamasıdır.
BU ÜRÜN İÇERİSİNE ÖZEL KAMPANYA!
Yaşında balon setinin yanında çift taraflı bant, balon pipeti hediyedir.

Ürün Paket İçeriği
- Seçeceğiniz yaşa göre rakam
-7 Adet Yıldız Balon (25 cm)
-10 Adet Küçük Yıldız Balon (15 cm)
-İYİKİ DOĞDUN yazısı( Her Bir Harf 16'inç 40 Cm'dir)
- 1 Adet Pipet
- 30 Adet Çift Taraflı Bant
-Helyum gazı uyumlu değildir.
-Balonlar inik halde gönderilir. Balonların alt kısmındaki sibop bölümünden pipet yardımıyla şişirebilirsiniz veya nefesinizi ve kendinizi yormamak için mağazamızın diğer ürünlerine tıklayarak balon pompası satın alabilirsiniz. 
-Mağazamızın diğer ürünlerine tıklayarak pasta mumu, konfeti, lateks balon vb. tüm parti organizasyonu ürünlerine ulaşabilirsiniz.
SATIN ALMA İŞLEMİ:
- Eğer setin içerisinde isim yazdırmak istemiyorsanız isim için harf seçeneğinde 0 rakamını seçerseniz sadece set gönderilecektir. Kampanyalı olan ürünün fiyatı 59.99 yerine 34.99 tl'dir. 
- Eğer yaşında balon setinin yanında isimde yazdırmak isterseniz yaşında balonu seçip isim için harf seçeneğinde isminizin harf sayısı kadar rakam seçip kutu içerisine ismi yazmanız yeterlidir. Hangi renkte yaş balonu seçtiyseniz isim için harflerde aynı renk gönderilir. Farklı renk isterseniz mesaj atmanız yeterlidir.
-Satın alma işlemini bir örnekle açıklamak gerekirse;
Mavi renk Sefa 5 yaşında seti oluşturmak istiyorsunuz. Satın alma işlemini bir örnekle açıklamak gerekirse;

Mavi renk İYİKİ DOĞDUN MEHMET seti oluşturmak istiyorsunuz. Seçenekler bölümünden ilk olarak renk seçeneğinden mavi renk seçiyoruz. İsim yazdırmak için ürünün fiyatının altındaki resime tıklıyoruz ve yazmak istediğiniz isimin harflerini teker teker seçip sepete ekliyoruz. Tüm ürünleri seçtikten sonra sepetinizdeki ürünleri satın alarak satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz. 

KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER :) 
ÖNEMLİ NOT: Fotoğrafta Kullanılan İsim ve İsimlerin Yanındaki 2 Yıldız Dahil Değildir.

Mağazamızın Diğer Ürünlerine Tıklayarak İhtiyacınız Olan Tüm Ürünlere Ulaşabilirsiniz! 

Balon pompası, folyo harf balonlar, konfeti, temalı folyo harf balon setleri, kalpli balonlar, lateks balonlar gibi tüm ihtiyaçlarınız mağamazıda! Üstelik hepsini tek kargo paketinde gönderiyoruz!

Aklınıza takılan hertürlü konu,soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak için lütfen mesaj atınız. Hafta içi saat 10:00-19:00 arası en geç 10 dakika içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

MAĞAZAMIZ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Hafta içi saat 15:00'e kadar satın almış olduğunuz ürünler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ancak Türkiye'nin çoğu ertesi gün teslimat yapılır.

AW-794209586