KBK Market İyiki Doğdun Aşkım Yazılı Folyo Balon Seti

Fiyat : ₺54,99(KDV Dahil)

 

KBK Market İyiki Doğdun Aşkım Yazılı Folyo Balon Seti

Mükemmel bir doğum gününe hazır mısınız? Mükemmel doğum günleri en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş süslemeler ve inceliklerle olur. Ürünümüz mükemmellik ve incelik esas alınarak hazırlanmıştır.
Sevgilinize doğum gününde verilebilecek en güzel hediyelerden birisi kusursuz bir doğum günü partisinden başka ne olabilir ki ? Sevgilinize verilebilecek romantik hediyeniz şimdiden hazır! 

İyiki Doğdun Aşkım Yazılı Folyo Balon Seti İçeriği
- İYİKİ DOĞDUN AŞKIM yazılı folyo balon seti
- 2 Adet 40 cm Kırmızı içiboş kalpli balon
-6 adet 25 cm kalpli balon
-7 adet 10 cm kırmızı kalpli balon
- 30 adet çift taraflı bant
-1 adet balon şişirme pipeti

HARFLİ FOLYO BALON İYİKİ DOĞDUN AŞKIM YAZILI SETİMİZ RESİMDEKİNİN BİREBİR AYNISI OLARAK GÖNDERİLECEKTİR.

Mağazamızın Diğer Ürünlerine Tıklayarak İhtiyacınız Olan Tüm Ürünlere Ulaşabilirsiniz! 

Balon pompası, folyo harf balonlar, konfeti, temalı folyo harf balon setleri, kalpli balonlar, lateks balonlar, kuru gül yaprağı, sevgiliye özel romantik ortam yaratma paketi gibi tüm ihtiyaçlarınız mağamazıda! Üstelik hepsini tek kargo paketinde gönderiyoruz!

Aklınıza takılan hertürlü konu,soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak için lütfen mesaj atınız. Hafta içi saat 10:00-19:00 arası en geç 10 dakika içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

MAĞAZAMIZ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Hafta içi saat 15:00'e kadar satın almış olduğunuz ürünler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ancak Türkiye'nin çoğu ertesi gün teslimat yapılır.


AW-794209586