Kbkmarket 6 Adet Emojili Folyo Balon Seti- Sevgiliye Süpriz Balon

Fiyat : ₺22,99(KDV Dahil)

 

:

Kbkmarket 1. Sınıf Kalitede Emojili Balon Seti
Ürünümüz hakkında öncelikle bilmeniz gereken 1. Sınıf kalitede alüminyum folyodan imal edilmiştir. Sağlığa hiçbir zararı yoktur. 6  adet fiyatıdır. Kaliteli ve estetik bir yapısı vardır. Üstelik helyum gazı uyumludur. 
Paket İçeriği

1 Adet Göz Kırpan Emoji Folyo Balon
1 Adet Gözlüklü Emoji Folyo Balon
1 Adet Sırıtan Yüz Emojili Folyo Balon
1 Adet Gözleri Kalpli Emojili Folyo Balon
1 Adet Öpücük Emojili Folyo Balon
1 Adet Göz Kırpan Emojili Folyo Balon

Kutlamalarınızın Değerini ve Kalitesini Biliyoruz!

Özel kutlamalarınızın değerini biliyor ve aynı hassasiyet ile çalışıyoruz. Özel günler özel oldukları için mükemmeli hak ederler ve bu kadar hassas olan kutlamalarınız basit hatalarla kötü sonuçlanabilir. Biz bizden yapacağınız alışverişler yüzünden özel kutlamalarınızın kötü sonuçlanmasını engelleyecek   her türlü tedbiri   sizi düşünerek alıyoruz. 


Kalite,Estetik ve Güven!

Mağazamızın Diğer Ürünlerine Tıklayarak İhtiyacınız Olan Tüm Parti Malzemelerine Ulaşabilirsiniz! 

Balon pompası, folyo harf balonlar, konfeti, temalı folyo harf balon setleri, kalpli balonlar, lateks balonlar gibi tüm ihtiyaçlarınız mağamazıda! Üstelik hepsini tek kargo paketinde gönderiyoruz!

Aklınıza takılan hertürlü konu,soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak için lütfen mesaj atınız. Hafta içi saat 10:00-19:00 arası en geç 10 dakika içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

MAĞAZAMIZ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Hafta içi saat 15:00'e kadar satın almış olduğunuz ürünler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ancak Türkiye'nin çoğu ertesi gün teslimat yapılır

AW-794209586