KBK Market Rose Folyo Harf Balon 40'inch-100 cm

AYNI GÜN KARGO !

TÜM KARGO GÖNDERİMLERİ İÇİN 5 TL !

HAVALE İLE ÖDEMELERDE %10 EK İNDİRİM !

KBK Market 40'Inch(100 cm) Folyo Harf Balon


Kaliteli ve estetik bir kutlamaya mı ihtiyacınız var? En marjinal

doğum günü kutlaması sizinki olsun mu istiyorsunuz? Düğününüzü altın harflerle kutlamak istemez misiniz? Eksiksiz bir nişan mı hayal ediyorsunuz? Sünnet düğününde çocuğunuzun daha özel hissetmesini istemez misiniz?

 

Eğer yukarıdaki soruların cevabı kaliteli ve estettik bir kutlama ihtiyacım var, en marjinal doğum günü kutlaması benimki olsun, düğünümü altın harflerle kutlamak istiyorum, çocuğum kendini mükemmel hissetsin yönün cevaplarınız varsa aradıgınız ürün KBK Market folyo harf balon!

 

KBK Market folyo harf balonları çok amaçlı

kullanabilirsiniz. KBK Market folyo harf balonlarla kaliteli ve estetik bir kutlama yapabilir, doğum gününüz en marjinal hale getirebilir, nişanınızı eksiksiz hale getirebilir ve çocuğunuzu mükemmel hissettirebilirsiniz!

 

 

 

Ürün Özellikleri

KBK Market folyo harf balon 1. sınıf kalitede ithal üründür. 1. sınıf kalitede harf balona ihtiyacınız varsa bu ürün tam olarak size göre! 1. sınıf kalitede folyo harf balon dememizin sebebi kaliteli ve estetik duruşunun yanında hem üretildiği folyonun kanserojen madde içermemesi hemde doğada çabuk çözülebilir olmasıdır.

- Folyo harfi balonumuz 40 cm boyutunda 16'Inch hacmindedir.

- 16'Inch folyo harf balonlarımız helyum gazı uyumlu değildir( Uçan harf balon özelliğine sahip değildir).

- Folyo harfli balonlarımızı ister duvara çift taraflı bant ile isterseniz üst kısmındaki deliklerden perdeye veya tavana asabilirsiniz.

 

 

KBK Market Folyo Harf Balon Nasıl Şişer?

Folyo harfli balonunuzu ister yanında gönderdiğimiz pipet ile isterseniz balon pompası ile şişirebilirsiniz. Folyo harfli balonunuzu şişirmek çok basit bir şekilde gerçekleşir. Harfli balonunuzu şişirme işlemi sırasıyla şu şekildedir:

- Folyo harf balonunuzu ilk olarak paketinden çıkartıyoruz.

- Harf balonun alt kısmındaki sibob bölümüne paket yanında gönderdiğimiz harf balon pipeti veya balon şişirme pompasını yerleştiriyoruz.

- Sibob bölümüne yerleştirdikten hafiften bastırarak saat yönünde harf balon pipetini veya balon pompasını çeviriyoruz.

- Harf balonun içine içine hafifçe pipetin veya balon pompasının girdiğinden emin olduktan sonra içerisine hava veriyoruz.

- Yeteri kadar sertleştikten sonra pipeti veya balon pompasını çıkartıyoruz(dışarı havayı geri vermez).

Harf balon şişirme işleminiz başarıyla tamamlanacaktır.

 

 

 ÖNCE SAĞLIK!

Nefes darlığı ve kalp hastalıkları olan kişilerin  problem yaşamamaları için balon pompası almaları önemle tavsiye edilir. 

Biz Kimiz?

İnternetten balon alışverişi gibi parti malzemeleri sektöründe profesyonelleşmiş, toplam kalite yönetimi prensibinde %1'lik hatayı bile önleyen, kaliteli ve bilinçli personellerle çalışan bir E-ticaret firmasıyız. Satın aldığınız ürünler İstanbul Yenibosna'da bulunan depomuzdan Türkiye'nin her yerine gönderim yapmaktayız. Aklınıza takılan her türlü konu, istek, şikayet ve dileklerinizi size daha iyi bir hizmet verebilmek adına lütfen bize iletiniz.

  

 

AW-794209586