KBK Market Özel Tasarım Mum Seti

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺179,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺156,99(KDV Dahil)

Özel koleksiyon El Ile boyanmış Güney Afrika Mumları.

 

KBK Market Özel Tasarım Afrika Mumları

Özel koleksiyon El Ile boyanmış Güney Afrika Mumları.


Her set 1 çift Şamdan, 1 adet 10 cm Takoz mum, 1 adet 15 cm Takoz mum, 1 adet Küp mum, 1 adet Piramit mum, 1 adet Küre mum olmak üzere toplam 7 adet mumdan oluşmaktadır.

 

Şamdanlar 2x23 cm boyunda 10 saat yanma süresine sahiptir.

Ufak takoz mum 1x10 cm boyunda 58 saat yanma süresine sahiptir.

Büyük takoz mum 1x15 cm boyunda 89 saat yanma süresine sahiptir.

Küp mum 1x7 cm boyunda 49 saat yanma süresine sahiptir.

Piramit mum 1x12 cm (4 yüzlü) 7 saat yanma süresine sahiptir.

Küre mum 8 cm çapında 25 saat yanma süresine sahiptir.

 

Toplam yanma süresi 248 saat.

 

  • Yüksek kalitede fitil kullanılmıştır.
  • Mumlar is ve dumandan yoksundur.

 

Kutlamalarınızın Değerini ve Kalitesini Biliyoruz!

Özel kutlamalarınızın değerini biliyor ve aynı hassasiyet ile çalışıyoruz. Özel günler özel oldukları için mükemmeli hak ederler ve bu kadar etkileyici süpriz olan kutlamalarınız basit hatalarla kötü sonuçlanabilir. Biz bizden yapacağınız alışverişler yüzünden özel kutlamalarınızın kötü sonuçlanmasını engelleyecek her türlü tedbiri sizi düşünerek alıyoruz

 

 

Biz Kimiz?

İnternetten balon alışverişi gibi parti malzemeleri sektöründe profesyonelleşmiş, toplam kalite yönetimi prensibinde %1'lik hatayı bile önleyen, kaliteli ve bilinçli personellerle çalışan bir E-ticaret firmasıyız. Satın aldığınız ürünler İstanbul Yenibosna'da bulunan depomuzdan Türkiye'nin her yerine gönderim yapmaktayız. Aklınıza takılan her türlü konu, istek, şikayet ve dileklerinizi size daha iyi bir hizmet verebilmek adına lütfen bize iletiniz.

 

Mağazamızın Diğer

Ürünlerine Tıklayarak

İhtiyacınız Olan Tüm

Ürünlere Ulaşabilirsiniz!

 

Balon pompası, folyo harf balonlar, konfeti, temalı folyo harf balon setleri, kalpli balonlar, lateks balonlar, kuru gül yaprağı, mum, doğum günü süsleri, doğum günü çatalı, doğum günü kaşığı, doğum günü bıçağı, doğum günü tabağı, doğum günü masa örtüsü, doğum günü peçeteleri,  ilk dişim setleri, doğum yaş günü flamaları, iyiki doğdun flamaları,  sünnet bardakları, sünnet süsleri,sünnet masa örtüleri, sünnet peçeteleri, 1 yaş doğum günü bardakları, 1 yaş doğum günü peçeteleri, 1 yaş doğum günü bardakları, 1 yaş doğum günü peçeteleri, 1 yaş doğum günü çatalları , 1 yaş folyo balonlar, 1 yaş doğum günü lateks balonlar gibi tüm ihtiyaçlarınız mağamazıda! Üstelik hepsini tek kargo paketinde gönderiyoruz!

Aklınıza takılan hertürlü konu,soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak için lütfen mesaj atınız. Hafta içi saat 10:00-19:00 arası en geç 10 dakika içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

 

MAĞAZAMIZ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Hafta içi saat 15:00'e kadar satın almış olduğunuz ürünler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ancak Türkiye'nin çoğu ertesi gün teslimat yapılır.

Benzer Ürünler
AW-794209586