KBK Market Lüx 10 Adet Metalik Renkli Lateks Balon

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : ₺12,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9,99(KDV Dahil)

Kolombiya'dan İthal Lüx Şefaf Renkli Balon

KBK Market Lüx Doğum Günü Balonu -10 Adet

 

KBK Market lüx şefaf renkli lateks balon  1. sınıf kalitede ithal  üründür. Ürünümüz çok özel bir ürün olup sempertex markalı olup, Kolombiya'dan ithal edilmiştir. Normal balonlardan çok daha farklı olup oldukça gösterişli durmaktadır. Ürünü en özel doğum günü kutlamalarında doğum günü süsü olarak, süpriz doğum günü partilerinde doğum günü balonu olarak, sevgiliye özel  süpriz doğum günü partilerinde romantik kutlama aracı olarak kullanabilirsiniz. 

Paket İçeriği:

 10 Adet Sempertex markalı karışık renk balon 

 

 

Mağazamızın Diğer Ürünlerine Tıklayarak İhtiyacınız Olan Tüm Ürünlere Ulaşabilirsiniz! 

 

Balon pompası, folyo harf balonlar, konfeti, temalı folyo harf balon setleri, kalpli balonlar, lateks balonlar, kuru gül yaprağı, mum, doğum günü süsleri, doğum günü çatalı, doğum günü kaşığı, doğum günü bıçağı, doğum günü tabağı, doğum günü masa örtüsü, doğum günü peçeteleri,  ilk dişim setleri, doğum yaş günü flamaları, iyiki doğdun flamaları,  sünnet bardakları, sünnet süsleri,sünnet masa örtüleri, sünnet peçeteleri, 1 yaş doğum günü bardakları, 1 yaş doğum günü peçeteleri, 1 yaş doğum günü bardakları, 1 yaş doğum günü peçeteleri, 1 yaş doğum günü çatalları , 1 yaş folyo balonlar, 1 yaş doğum günü lateks balonlar gibi tüm ihtiyaçlarınız mağamazıda! Üstelik hepsini tek kargo paketinde gönderiyoruz!

Aklınıza takılan hertürlü konu,soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak için lütfen mesaj atınız. Hafta içi saat 10:00-19:00 arası en geç 10 dakika içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

MAĞAZAMIZ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Hafta içi saat 15:00'e kadar satın almış olduğunuz ürünler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ancak Türkiye'nin çoğu ertesi gün teslimat yapılır.

AW-794209586