KBK Market 10 Adet Kalp Balon Seti- Renk Seçenekli Romantik Kalp Balon

Fiyat : ₺22,99(KDV Dahil)

KBK Market Romantik Ortam Balonu Seti-10 Adet 

:

KBK Market Romantik Ortam Yaratma Balonu- Romantik Kalpli Folyo Balon

Romantik ve estetik bir ortama mı ihtiyacınız var? Bu ortamı nasıl hazırlayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Bu ortamıoldukça dolu göstermek ve aynı zamanda cebinizden fazla para çıksın istemiyormusunuz?


En Mükemmel Romantik Ortam Oluşturma Paketi !


Öncelikle paket içeriğinde kullanılan kalpli folyo balonlar 1. Sınıf kalitede ürünlerdir. 1. Sınıf diyoruz çünkü hepsi estetik yapısının yanında sağlığa zararlı hiçbir madde yoktur. Bazı anlar geri gelmez biz bu bilinçle hareket ediyor ve en iyi ürünleri sizinle buluşturuyoruz.

Ürün Paket İçeriği

Seçeceğiniz Renge Göre 10 Adet Helyum Gazı Uyumlu Folyo Kırmızı Kalpli Balon

Mağazamızın Diğer Ürünlerine Tıklayarak İhtiyacınız Olan Tüm Ürünlere Ulaşabilirsiniz! 

Balon pompası, folyo harf balonlar, konfeti, temalı folyo harf balon setleri, kalpli balonlar, lateks balonlar, kuru gül yaprağı, mum, doğum günü süsleri, doğum günü çatalı, doğum günü kaşığı, doğum günü bıçağı, doğum günü tabağı, doğum günü masa örtüsü, doğum günü peçeteleri,  ilk dişim setleri, doğum yaş günü flamaları, iyiki doğdun flamaları,  sünnet bardakları, sünnet süsleri,sünnet masa örtüleri, sünnet peçeteleri, 1 yaş doğum günü bardakları, 1 yaş doğum günü peçeteleri, 1 yaş doğum günü bardakları, 1 yaş doğum günü peçeteleri, 1 yaş doğum günü çatalları , 1 yaş folyo balonlar, 1 yaş doğum günü lateks balonlar gibi tüm ihtiyaçlarınız mağamazıda! Üstelik hepsini tek kargo paketinde gönderiyoruz!

Aklınıza takılan hertürlü konu,soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşmak için lütfen mesaj atınız. Hafta içi saat 10:00-19:00 arası en geç 10 dakika içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

MAĞAZAMIZ HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Hafta içi saat 15:00'e kadar satın almış olduğunuz ürünler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Ürününüz en geç 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Ancak Türkiye'nin çoğu ertesi gün teslimat yapılır. 

AW-794209586