KBK MARKET AVRUPA KARGO ÜCRETLERİ-KBK MARKET EUROPEAN CARGO FEES

KBK MARKET AVRUPA KARGO ÜCRETLERİ-KBK MARKET EUROPEAN CARGO FEES

Kargo Gönderimlerimizin Kapsadığı Alanlar

KBK Market olarak Almanya başta olmak üzere tüm Avrupa'ya gönderimlerimiz vardır. Kargo gönderimi yaptığımız sırasıyla, Almanya, Andora, Avusturya, Belçika, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İngiltere, İrlanda Cumhuriyeti, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Kanarya Adaları, Lüksemburg, Malta, Monako, Norveç, Portekiz, Yunanistan'dır. 

Kargonuzun Size Ulaşma Süresi

Türkiye saati ile saat 12:00'a kadar vereceğiniz ürünler ertesi gün sizin elinizde olur. Express kargo sistemi ile çalışmaktadır. Express kargo sistemi Avrupa'nın neredeyse tamamına ertesi gün teslimat ile sizin tamamen memnun etmek üzerine kurulu bir sistemdir. 

Kargo Ücretleri Hakkında Bilgi

Alacağınız ürünlerin desi hesaplamaları bizim tarafımızdan firma olarak hesaplanmaktadır. 15 Euro ile 30 Euro arasında değişen kargo ücretlerimiz genel olarak 17 Euro tutmaktadır. İstediğiniz ürünlerin desi bilgileri için info@kbkmarket.com adresinden veya 08503462818 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

Kargo Hakkında Daha Fazlası İçin

Aklınıza takılan her türlü konu hakkında info@kbkmarket.com adresine yazabilir veya 08503462818 numaralı telefondan arayabilir veya WhatsApp hattımızdan yazabilirsiniz.

Etiketler: Avrupa Kargo Ücretleri Hakkında
Nisan 03, 2019
Listeye dön
AW-794209586